Workshop Battle Dance

Er zit vrijwel altijd een verhaallijn in het battlen en dansen. Leerlingen ervaren tijdens deze workshop hoe leuk het is om de vloer te veroveren. Dit doen zij door hun emoties te uiten door middel van drama, muziek en dans.
Opbouw
De workshop begint met een korte introductie en uitleg over Battle Dance. De docent stimuleert de leerlingen zoveel mogelijk zodat zij uit hun comfortzone komen. De leerlingen voelen zich vrij en leren hierdoor makkelijker verschillende dansvormen. Zij zijn dan in staat zelf te improviseren en hun eigen pasjes te bedenken. Door te bewegen op muziek met een stukje drama, leren de leerlingen een verhaal te vertellen aan andere groepen.
Leerdoelen
- Leerlingen leren beter samenwerken
- Ze leren de cultuur van dansen kennen
- Ze leren competities aan te gaan
- Tenslotte leren ze improviseren en leren hierdoor free stijlen
Heb je interesse in meer dansworkshops? Bijvoorbeeld in Moderne Dans of Stepdance? Ook die workshops bieden wij aan!
Benieuwd naar meer informatie over de workshop Battle Dance voor middelbare scholen? Ga dan naar Kleinkunstig.nl voor de meest actuele opzet! Voor informatie over workshops voor primair onderwijs, ga dan naar Grotebroer.com. Hier vind je alle informatie over workshops voor basisscholen.
Duur
Minimaal 50 minuten
Deelnemers
Minimaal 10, maximaal 25.
Wat verzorgen wij
De workshopdocent zorgt voor een geluidsinstallatie en overige materialen.
Door de school te verzorgen
Gymzaal of ruim lokaal. Leerlingen dragen bij voorkeur sportkleding.